Dil Seçimi:
Bizi Takip Edin!

Klasik Cilt Bakımı

Termal suyun deri üzerindeki gençleştirici etkisiyle cildin doğal ürünler eşliğinde derinlemesine temizlenmesi ve cilt tipine uygun olarak seçilen maskelerle canlandırılması biçiminde uygulanır. Otelimizde yer alan güzellik salonunda; Termal suyun deri üzerindeki gençleştirici etkisiyle, cildin doğal ürünler eşliğinde derinlemesine temizliği ve bakımı sağlanır.

İlk olarak uygulanan buhar banyosu ile gözenekler açılır. Siyah noktalar temizlenir. Peeling (ölü deriden arınma) ile cilt makyaj artıklarından ve ölü hücre tabakasından temizlenerek cildin nefes alması sağlanır. Çeşitli doğal maskeler ve vitaminlerle beslenen cilt bu işlemin bitiminde tonik ile sıkıştırılır. Her cilt tipine göre değişen özel kremler vitaminler ve maskeler "NBSP" I yardımıyla yüz ve boyun bölgesine masaj yapılarak uygulanır. Son olarak "HOT FREKANS" ile kan dolaşımı hızlandırılır. Bu sayede 45-60 dakikada cildiniz yumuşak, temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.

Anti-Aging Bakım

İçeriğindeki özel lifting complex ürünleri, yaşlılık izlerini hafifletirken cilde yoğun nem vererek cildin elastikiyetini hissedilir şekilde iyileştirir ve cildin yenilenmesini hızlandırır. Yeni oluşacak kırışıklık ve çizgilere karşı etkili şekilde cildi koruma altına alır. 3 yoldan cildin erken yaşlanmasını engeller. Pirinç tohumundan elde edilen "phytic asid" cildi serbest radikallere karşı korumaya alır. "Multitencfyn" ine çizgi ve kırışıklıkların oluşumunu engellerken buğday proteinleri var olan çizgileri kırışıklıkları azaltır.

Akne ve Sivilce Bakımı

Akneli ve yağlı ciltler için özel olarak geliştirilmiş, cildin güzelliğini bozan problemleri gidermek için kullanılan yoğun bakımdır. Ciltteki pürüzleri giderirken, cildi sağlıklı hale getirerek dezenfekte eder.

C Vitaminli Bakım Kürü

Sağlıklı bir vücut bize enerji ve yaşama zevki verir. Özellikle günlük yaşamda stres ve telaş bizi çok etkiler. Vücudumuz yorgun düşer. Bu durumla mücadele etmek için çeşitli vitaminler önemli rol oynar, içeriğinde bulunan C, A, H, E, F, PROVİTAMİNB5 bakım kürü bu şikayetlerimizi azaltır. Cildi yumuşatır, sakinleştirir ve nemlendirir.

Hücre Yenileyici Bakım Kürü

Yorgun ve yıpranmış cildin yenilenmesi, cilde enerji yüklenmesi ve canlılık kazandırılması için hazırlanan, çeşitli vitaminler içeren bir bakım kürüdür.

Özel Göz Bakımı

Göz çevresi özen ister çünkü göz çevresindeki deri, yüzün diğer kısımlarından 7 kat daha ince ve bir o kadar da hassastır. Güzelliğin en çarpıcı silahı olan gözler, erken yaşlarda kırışıklık riskiyle karşı karşıyadır. Bunun için sizlere vitamin ampullerle ped maske ve jellerle özel bakımlar sunuyoruz.

Yüz Masajı

Özel kremlerle yapılan masaj yüzün gerginliğini sağlar. Migren ve baş ağrılarına karşı olumlu etkileri vardır.

Detoks Onarıcı Bakım

Bu çok yönlü maske cildi güzelleştirmek üzere pek çok etki gösterir. Deniz kolajeni ile cildi nemlendirir ve kolajen ağını destekler. Hücre yenilenmesini hızlandırır, protein sentezini düzenlemeye yardım eder. Ciltten toksin atımına yardımcı olur. Cilt dolgunlaşır, nemlenir, ince kırışıklıklar pürüzsüzleşir. Cildin daha genç ve taze bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

E Vitaminli Işıltılı Bakım

Yoğun E vitaminli bakımdır. Kuru ciltlerde cildi nemlendirir cildin elastisitesini güçlendirir ve cildi besler cilde ışıltı vererek canlı bir görünüm sağlar.

Altın Bakımı

Cilde enerji ve gençlik veren mucize bir bakımdır, altın parçacıklarıyla sizi çevrenin zararlı etkilerinden korur cildinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve direncini arttırır.

Collejenli Gel Maske

Collejenli Gel Maske 25-35 yaş arası olan kişilere uygulanan bakımımız cildin sarkmasını yeni oluşacak kırışıklıkların giderilmesini sağlar.

Vitaminli Special Bakım

Vitaminli Special Bakım Cilt tipine uygun vitaminli ampuller uygulanarak yapılan bakımdır. Solgun bitkin hassas cilt tiplerinde uygulanır cildin daha canlı görünmesini sağlar.

Alçı Maske

Cildin Üzerinde sıcak ve hoş bir duygu bırakır. Gözenekleri açar dolaşımı, metabolizmayı ve cilt fonksiyonlarını hızlandırır.Yüz ve vücut kontrolünü sıkılaştırır emilimi hızlandırır.Her cilt tipi için uygundur.

Naneli Yosun Maskesi

Cildi serinleştiricidir, cilde taze duygular bırakır. Hücre aktivitesini hızlandırır, direncini artırır ve cilt dokusunu sıkılaştırır. Cildi nemlendirir ve cildin tüm ihtiyacını karşılar.

Vitamix Meyveli Bakım

Tercih edilen doğal içerikler ile kişiye özel cilt bakımı deneyimi sağlar. Maske yapımında meyve ve sebzelerin kullanımı nedeniyle doğal ve güvenilirdir. 199 farklı maske tarifiyle kişiye özel, eşsiz bir cilt bakım deneyimi sunar. Farklı cilt problemlerine çözüm yaratır. Cilt aydınlatıcı, kırışıklık karşıtı, yağ dengesini düzenleyen, nemlendirici, antioksidan ve cilt yatıştırıcı özellikleri bulunmaktadır.

BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.
HABER BÜLTENİ
Haber bültenimize abone olun.
KONUK OYLAMASI
Korel Thermal misafir gözlemi
%82
Çok iyi
Mükemmellik Sertifikası
2017
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
+90 272 252 22 22
Telefon
+90 272 252 22 22
WhatsApp
+90 272 252 22 22
Rezervasyon