Dil Seçimi:
Bizi Takip Edin!

Stres giderici, Kuvvetlendirici, Tansiyon Düşürücü. Özel olarak toplanan çeşitli bitki, ot, kök ve reçinelerden elde edilen özel karışımlar kişilere banyo kürü halinde sunularak kişinin rahatlayıp gerginliğinin ortadan kalkmasını sağlar.

Deriye derinlemesine nüfuz ederek kan dolaşım sistemini yeniler. Ciltte yumuşaklık ve rahatlama sağladığı gibi yaşlılıkla ilgili cilt bozukluklarında, kaşıntılarda, artrit ve adale spazmlarında, dolaşım bozuklarında mükemmel sonuçlar sağlamaktadır.

Cleopatra Banyosu

İçindeki özel mineraller, tuzlar ve süt sayesinde ölü deri ve hücrelerin atılmasına yardımcı olur; vücudu rahatlatır, sinirleri yatıştırır, cilde yumuşaklık ve taze bir görünüm verir.

Süt Banyosu

Vücudu rahatlatır. Sinirleri yatıştırır. Cilde yumuşaklık parlaklık ve pürüzsüzlük sağlar cildi kurutmadan ve tahriş etmeden temizler, cildin diri kalmasına yardımcı olur. Süt, cildi elimine etmek için doğal bir yöntemdir. Süt proteinleri saçı da besleyerek parlaklık kazanmasını sağlar.

Papatya Banyoları

Cilde tazelik verip güzellik sağlar. Sinirleri uyarır. Vücut direncini artırır. Organların güçlenmesini sağlar. Böbrek taşlarının düşmesinde yardımcıdır. Baş dönmesi ve göz kararmasına etkilidir. Nefes açıcı ve damar genişletici özelliği vardır.

Cilde Derinlik Veren Banyo

Cilde canlılık verir, parlak görünmesini sağlar. Vücuda yumuşaklık ve taze bir görünüm getirir.

Gül Banyosu

Gül taç yaprağı ve özel gül yağlarımız ile uyguladığımız Gül Banyosundan sonra, Gül yapraklarının ince dokunuşu ile huzurlu ve ferah; gül yağının temizleyici, yenileyici ve güzelleştirici etkisiyle yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyerek şımartacağınız banyomuz, sizleri bekliyor.

Ödem Çözücü Epsom Tuzu Banyosu

Genital Enfeksiyon Aromatik Tedavi Banyosu

BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.
HABER BÜLTENİ
Haber bültenimize abone olun.
KONUK OYLAMASI
Korel Thermal misafir gözlemi
%82
Çok iyi
Mükemmellik Sertifikası
2017
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
+90 272 252 22 22
Telefon
+90 272 252 22 22
WhatsApp
+90 272 252 22 22
Rezervasyon