Dil Seçimi:
Bizi Takip Edin!

Korel Otel Bisiklet Politikası

Korel Thermal Resort Clinic & Spa;

Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya hedefi ile çevre dostu uygulamalara kurulduğu günden bu yana destek veren ve vermeye devam eden örnek bir işletmedir. Bu çerçevede bisiklet dostu bir işletme olarak, bisikletli ulaşımı ve bisiklet kültürünü desteklemekteyiz. Daha temiz bir çevre, daha az trafik, daha sağlıklı ve dinç insanlar, daha yaşanabilir bir şehir, bisiklet dostu işletmelerin olması ve sayılarının artması ile mümkün kılınabilir. Şehrimizde bu hedeflerimizi gerçekleştirerek öncü olmayı ve örnek teşkil etmeyi hedeflemekteyiz.

Korel Thermal Resort Clinic & Spa, bisikletli ulaşımı ve bisiklet kültürünü son derece önemsemektedir. Bisiklet dostu konaklama tesisimiz bisikletli müşterilerine, çevreye verdikleri ehemmiyetten ve bisiklet dostu olmalarından dolayı bazı ayrıcalıklar sunmaktadır. Bisikletli müşteri indirimi, özel beslenme menüleri, bisiklet parkur temini, güvenliklerinin sağlanmasi için önlemler ve diğer birçok hizmetimiz yönetici ve çalışanların gönüllülük esasına göre uyguladığı tesis politikaları arasında yer almaktadır.

Kültür ve Turizm Bakanlığının sürdürülebilir turizm kapsamında bisiklet turizminin teşvik edilmesi konusunda Korel Thermal Resort Clinic & Spa olarak bisiklet dostu işletme (Bike Friendly) politikasına tüm yönetici ve çalışanlarımızla destek vermekteyiz. Bisiklet sever yerli yabancı tüm konuklarımıza hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.

Bisiklet Dostu Misafirlerimiz İçin Sunduğumuz Hizmetler

  • Bisikletlerin park edilmesine ve emniyet alınmasına yönelik donanımı bulunan ve güvenlik kamerası ile izlenen park alanı
  • Bisikletlerin yıkanabilmesi için uygun yıkama makinası ve yıkama alanı
  • Özel kahvaltı menüsü
  • Hazır kumanya seçenekleri
  • Enerji içecekleri, jeller ve enerji barları satın alma imkanı
  • Bisiklete bakım ve tamir yapabilme imkanı bulunan tamir atölyesi ve yetkili personel imkanı
  • Ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti
  • Park alanında elektrikli bisikletler için sarj imkanı
BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.
HABER BÜLTENİ
Haber bültenimize abone olun.
KONUK OYLAMASI
Korel Thermal misafir gözlemi
%82
Çok iyi
Mükemmellik Sertifikası
2017
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
Bize Whatsapptan Ulasin