Dil Seçimi:
Bizi Takip Edin!

Omurga Dekompresyon (Bası Giderici) Tedavisi

Bel ve boyun fıtıklarının ameliyatsız tedavisinde son nokta: Amerika Birleşik Devletleri, İlaç ve Gıda Dairesi (Food and Drug Adminisration - FDA) tarafından omurga fıtıklarında bası giderici tedavi olarak onay almış olan DRX9000 omurga bası giderici cihazı artık Korel Klinik'te hizmetinizde. Bel ve boyun fıtıkları, omurga diskinin dejeneratif hastalıklarında etkin tedavi.

Kısa Dalga Diyatermi

Enraf Nonius Curapuls 970 marka, kesikli ve sürekli, 1.000 W gücünde, derin ısı tedavisi. Eklemlerde ve kaslarda elektromanyetik dalgalarla etkin ısı tedavisi.

Elektroterapi

İleri teknoloji ürünü Enraf Nonius 684V model. 4 bağımsız kanallı, 16 değişik akım ile 36 değişik tedavi, 60 hazır tedavi protokolü, tam bilgisayar kontrollü, elektroterapi ile birlikte uygulanabilen vakum tedavisi.

Ultrason

Enraf Nonius Sonopuls 490 marka, kesikli ve sürekli, 1-3 MHz başlıklı ultrason ile derin ısı tedavisi. Elektroterapi ile birlikte kullanılabilme özelliği.

HighTone Tedavi

HiTop 184 (GBO) marka, 4 kanal, tüm vücut ağrı tedavisi. Hücresel düzeyde tedavi, yeni teknoloji ürünü. Temel uygulamalar, kalça ve diz kireçlenmesi, ağrılı boyun ve bel sendromları, diyabete bağlı sinir bozuklukları ve ağrıları, lenf ödem tedavisi. Klasik elektrik akımlarına göre daha etkili ağrı tedavisi.

Yüzeysel Isı Uygulamaları

İnfraruj, fango parafin, sıcak paket uygulamaları

Compex Elektroterapi

Tam bilgisayar kontrollü olmak üzere felçli kasların uyarısı, ağrı tedavisi. Sporcu rehabilitasyonunda zayıflamış adalelerin elektro jimnastik ile güçlendirilmesi

BİZİ TAKİP EDİN
Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin.
HABER BÜLTENİ
Haber bültenimize abone olun.
KONUK OYLAMASI
Korel Thermal misafir gözlemi
%82
Çok iyi
Mükemmellik Sertifikası
2017
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam
+90 272 252 22 22
Telefon
+90 272 252 22 22
WhatsApp
+90 272 252 22 22
Rezervasyon